czwartek, 5 kwietnia 2012

Kolejny post + moja jutrzejsza nieobecność

Jutro mnie nie bd, jak już może czytaliście na blogu o SM. I jeszcze raz mówię - nie będzie już w ogóle zdjęć, jak nie dodacie linków . ! Proszę Was no . ! Mi zależy, a u Was to skopiowanie i wklejenie do postu "Cz. ||". Czy to tak trudno . ? Nie rozumiem...


No to tak. Teraz nie będę przedstawiać Wam żadnych kosmetyków, ani ubrań... Wręcz przeciwnie. Pokażę Wam moje włosy i trochę o nich opowiem.

Nienawidzę włosów kręconych, ale niestety takie mam ;/ Marzę o prostownicy, gdy już troszkę "dorosnę". Bywają  dni, że są pięknie pokręcone, jak na zdjęciu. Niestety, taki widok pojawia się zbyt rzadko by można było się nim nacieszyć. Kiedy wstaję, moje włosy wyglądają mniej więcej jak bocianie gniazdo. Właściwie jedyna fryzura w której mi dobrze, to wysoki kucyk, warkocz, kok itp.
 
A Wy - jakie macie włosy . ? W jakich fryzurach Wam do twarzy i w jakich chodzicie na codzień . ? Czy prostownica zadziała na najbardziej "uparte" włosy . ?
Dzięki . ; *
5 komentarzy:

  1. Nie mam prostownicy. Na co dzień chodzę w rozpuszczonych włosach. Lubie mieć warkocze czy to dobierane, czy to zwykłe czy to kłos. Bardzo dawno nie chodziłam w kitce czyli kucyku. Lubię łezki, kokardkę, koka i koronę. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też masz kręcone włoski :D like it! Obserwujemy?
    Zapraszam do siebie na konkurs :D Dziś ostatni dzień :D Do wygrania modne bransoletki :D

    OdpowiedzUsuń